menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Lider potwierdził wysoką formę. Sześć do zera dla juniorów MKS Zduńska Wola!

Lider potwierdził wysoką formę. Sześć do zera dla juniorów MKS Zduńska Wola!

DSC04207W sobotę 5 października juniorzy starsi MKS, prowadzeni przez trenera Tomasza Ziółkowskiego, pokonali wicelidera Unię Sulmierzyce 6:0.

Pierwsza bramka padła w 17 minucie po strzale głową Marcina Szewczyka. Kolejna - już w 22 minucie, po kapitalnym dośrodkowaniu Tomasza Bednarka na listę strzelców ponownie wpisał się Marcin Szewczyk. Trzydzieste minuty należały do Michała Pietrzykowskiego, który w ciągu 3 minut strzelił dwie bramki! Po zmianie stron, w 53 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Marcin Szewczyk. Trzeba przyznać że ten zawodnik rozegrał bardzo dobre spotkanie. W 72 minucie zawodnik gości zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował ,,jedenastkę''. Skutecznym egzekutorem okazał się Damian Dyoniziak, podwyższając wynik na 6:0.

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 6:0 (4:0)

Strzelcy Bramek: Marcin Szewczyk x 3; 17' 22' 53', Michał Pietrzykowski 35' 38' , Damian Dyoniziak 72'(k)

MKS: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk, Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek,Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak,Szymon Ratajczyk, Marcin Szewczyk, Łukasz Rakowski.

Unia:Mateusz Maciaszek - Grzegorz Matynia, Artur Deryngier, Łukasz Wjtan, Mateusz Chlebicki, Wiktor Koliński, Piotr Siwczyk, Konrad Nagodziński, Michał Czarnecki, Krzysztof Wawrzyniak, Przemysław Kumor, Daniel Bujacz, Adrian Sobczyński.

Tekst i fot.: Lech Kulma