Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grecy wybudują zduńskowolski ratusz!

Grecy wybudują zduńskowolski ratusz!

ratuszJuż wiadomo, że to grecka firma Intrakat (tam mają ponoć straszny kryzys, oby nie skończyło się jak z chińskimi autostradami, ale Boże wypluj to moje słowo!) zajmie się budową ,,szklanego'' ratusza na placu Wolności w Zduńskiej Woli. Komisja konkursowa poinformowała o tym dzisiaj (1 lutego) na konferencji prasowej w magistracie. Wcześniej, jak zapewniał przed naszymi kamerami prezydent Zduńskiej Woli, Piotr Niedźwiecki, zainteresowanie budową było tak duże, że stąd tak długo wyłoniano wykonawcę. Ale jak zapewniał, ostateczny będzie tym najlepszym i dla miasta, i dla wydatków, jakie miasto będzie musiało ponieść podczas budowy. Nie krył również, że do samorządu napływają wciąż nowe pytania, jakie zadają firmy zainteresowane budową zduńskowolskiego ratusza. - Wprawdzie nie musimy już na nie odpowiadać, jednak miasto nie chce narazić się na jakiekolwiek zarzuty o niedopełnienie nawet najdrobniejszych formalności i stracić dofinansowania - dodał włodarz Zduńskiej Woli.

W sumie do przetargu przystąpiło 14 firm. Grecy zaoferowali najniższą ofertę, opiewającą na ponad 19,5 mln zł. Rozpiętość pozostałych wahała się do blisko 29,5 mln.


Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u