menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Siatkarz Wieluń gładko wygrał z ULKS MOSiR Sieradz, liderem III ligi

Siatkarz Wieluń gładko wygrał z ULKS MOSiR Sieradz, liderem III ligi

siatkarzSiatkarz Wieluń, wicelider III ligi piłki siatkowej zaskakująco łatwo pokonał lidera ULKS MOSiR Sieradz 3:0 (25:14, 25:16, 25:20). Spotkanie, które rozegrano w Wieluniu, nie miało żadnego znaczenia dla układu tabeli przed rundy zasadniczej. To sieradzanie ją wygrali przegrywając tylko jeden mecz. turniej finałowy o mistrzostwo III ligi zostanie rozegrany w Sieradzu (15-17 kwietnia).

Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, zawodnicy Siatkarza dominowali w każdym z trzech setów. O ile było to zrozumiałem w dwóch pierwszych partiach, kiedy szkoleniowiec sieradzan nie wiedzieć czemu wystawił zawodników rezerwowych, to w trzecim secie widzowie oglądali już podstawowy skład zespołu lidera i momentami bardzo wyrównaną walkę. Miejscowi, choć z trudem, wygrali jednak i tego seta. 15-17 kwietnia w Sieradzu turniej finałowy o mistrzostwo III ligi.