Strona główna Artykuły Aktualności EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO MKS Zduńska Wola /zdjęcia/

EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO MKS Zduńska Wola /zdjęcia/

DSC01416W sobotę 18 bm, rozegrano ostatnią kolejkę meczów sieradzkiej klasy okręgowej sezonu 2015/16. MKS Zduńska Wola przypieczętował 6. pozycję w lidze pokonując na wyjeździe KS Chojne aż 1:6.

Ale to gospodarze już po pięciu minutach spotkania prowadzili 1:0 po strzale Kamila Górznego. Zawodnicy MKS zostali tą sytuacją podrażnieni i z każdą minutą zdobywali przewagę w meczu. W 22. minucie dobrze dysponowany Dawid Kończak zdobył gola wyrównującego, a zaraz po przerwie strzelił bramkę na 3:1. On sam w całym meczu miał pięć asyst. Druga połowa należała już do drużyny MKS, w której zespół tren bez większego wysiłku strzeli 4 gole a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla gości. Również w drugiej połowie trener MKS Tomasz Ziółkowski desygnował do gry juniora Adriana Filipiaka, dla którego było to debiut w piłce seniorskiej, poważny test dla młodego piłkarza. Adrian Filipiak zaliczył to zadanie pozytywnie! Nadmienić trzeba że awans do IV ligi wywalczył sobie zespół LKS Kwiatkowice. Gratulujemy.

KS Chojne - MKS Zduńska Wola 1:6 (1:2 )

Bramki dla MKS: Dawid Kończak 22',46', Łukasz Rakowski 45', Dawid Kępniak 61', Jakub Ratajczyk 63', Piotr Tomczyk 82'.
Bramka dla KS Chojne - Kamil Górzny .

Skład MKS: Kamil Ruszkowski - Mariusz Pietrzak, Filip Sowiński, Szymon Ratajczyk, Adrian Banasiak, Dawid Kończak, Łukasz Rakowski, Witold Kubiak, Łukasz Szczepański, Filip Jaszczak, Dawid Kepniak, Adrian Filipiak, Szymon Szmyt, Jakub Ratajczyk,Przemysław Pawłowski,Piotr Tomczyk.