Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Podofil z Łasku zatrzymany. Chciał wyrwać małolatę za kasę!

Podofil z Łasku zatrzymany. Chciał wyrwać małolatę za kasę!

57efe11e62533_p33-letni mieszkaniec Łasku został zatrzymany przez policjantów za to, że usiłował umówić się na uprawianie seksu z... 14-letnią dziewczynką. Mężczyzna podczas zatrzymania próbował rozjechać samochodem policjanta na służbie.

W sobotę 1 bm. na łódzkich Kozinach doszło do próby zatrzymania pedofila. 33-letni mieszkaniec Łasku przyjechał tam, bo wcześniej umówił się na czacie na z 14-latką. Chodziło o uprawianie seksu. W rzeczywistości ,,klikał'' jednak z Krzysztofem Dymkowskim, znanym łowcą pedofilów. W umówionym miejscu na mężczyznę czekali policjanci. W pewnym momencie podjechał czerwony volkswagen lupo. Zatrzymał się na parkingu przy ulicy Odolanowskiej. Gdy podeszli do niego policjanci, wcisnął gaz i zaczął uciekać. Blisko pół kilometra jechał na wstecznym biegu. Omal nie rozjechał policjanta, który chciał go zatrzymać! 33-latek został zatrzymany po kilku godzinach u swojej znajomej w Sieradzu.

- Był kompletnie zaskoczony i nie krył tego, że namawiał nastolatkę do czynności seksualnych - mówi kom. Adam Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Mężczyzna usłyszał zarzuty nakłaniania małoletniej do czynności seksualnej, a dodatkowo może też być oskarżony o próbę rozjechania samochodem funkcjonariusza policji. Za nakłanianie małoletniej do czynności seksualnych grozi mu do roku więzienia. Jeśli dodatkowo usłyszy zarzut czynnej napaści na policjanta, to może pójść do więzienia nawet na 10 lat. Mężczyzna był już wcześniej notowany przez policję, m.in. za posiadanie narkotyków.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u