Strona główna Artykuły Aktualności MKS II Zduńska Wola pokonał dotychczasowego lidera LKS Kalinowa 3:0!

MKS II Zduńska Wola pokonał dotychczasowego lidera LKS Kalinowa 3:0!

DSC04041W 8. kolejce sieradzkiej klasy B grupa IV doszło do ciekawego spotkania pomiędzy drugim zespołem MKS Zduńska Wola a zespołem LKS Kalinowa. Zespół LKS Kalinowa do tego meczu był naczele tabeli tej grupy, a gospodarze wiceliderem, który tracił tylko jeden punkt lidera. Zapowiadała się ostra walka. I tak było. Ostatecznie MKS wygrał 3:0.

Już w 5. minucie grający trener Łukasz Jendrychowski dał prowadzenie gospodarzom. Kolejne bramki padały w drugiej części spotkania, a na listę strzelców wpisali się Michał Walocha w 55. minucie i ponownie Łukasz Jendrychowski 75. minucie. Mecz zakończył się wygraną zasłużoną gospodarzy 3:0. Nadmienić trzeba że MKS przed ostatnią kolejką, w której piłkarze zagrają na wyjeździe z Iskrą Stolec, ma najwięcej strzelonych bramek (28) i najmniej straconych (7).

MKS Zduńska Wola 3:0 (1:0) Bramki: Łukasz Jendrychowski 5', 75' i Michał Walocha 55' .

Skład MKS: Konrad Kulma - Łukasz Fendor, Adrian Filipiak, Marcin Matyla, Artur Kopytek, Dawid Daniel, Krystian Daniel, Michał Fijałkowski, Filip Dudak, Michał Walocha, Piotr Jałowy, Kacper Kępiński, Łukasz Jendrychowski, Krystian Dawid, Krystian Walter,

Pierwszy zespół MKS grający w sieradzkiej klasie okręgowej pokonał na wyjeździe Widawię Widawa 4:2, a wszystkie bramki dla MKSu zdobył Dawid Kępniak. Po 10 kolejkach MKS zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. W dorobku ma 17 punktów, bramki 24:18.