Strona główna Artykuły Aktualności Panie z MKS Zduńska Wola zremisowały z Kotanem Ozorków

Panie z MKS Zduńska Wola zremisowały z Kotanem Ozorków

DSC06645Bardzo dobry spotkanie obejrzeli w sobotnie przedpołudnie (13 bm.) nieliczni kibice, którzy wybrali się na mecz III ligi kobiet. Zagrały panie z MKS Zduńska Wola i Kotana Ozorków. I choć był remis 1:1, rywalizacja była ciekawa

W 25. minucie Anna Jeziak, zawodniczka gospodyń spotkania, przejęła piłkę przed polem karnym po błędzie linii obrony i precyzyjnym starzałam pokonała bramkarkę zespołu gości. Druga połowa to ataki zespołu z Ozorkowa. Jeden z nich był skuteczny; w 50. minucie Magdalena Matuszkiewicz strzałem z 14 metrów doprowadziła do wyrównania. Mecz skończył się więc sprawiedliwym remisem. się remisem, więc zostało zachowane "status quo" w tabeli rozgrywek pomiędzy zespołami. W tabeli prowadzi Pogoń Zduńska Wola, która ma 40 punktów (bramki 4:9). MKS zajmuje 6. miejsce z 19 punktami (bramki 39:22)

MKS - Kotan 1:1 (1:0)
Bramka dla : Anna Jeziak 25' - Magdalena Matuszkiewicz 50'

Tekst i fot.: Lech Kulma