Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kino sferyczne i na kocyku w Wieluniu

Kino sferyczne i na kocyku w Wieluniu

Wielunskie ,,Kino na kocyku'' proponuje nadzwyczajna nowinke - kino sferyczne! O tym wydarzeniu, które organizuje Wieluński Dom Kultury, tak opowiadala w Radiu Ziemi Wieunskiej Magdalena Wujec z tej placówki.

- 25 sierpnia zaprezentujemy państwu kino sferyczne. Jest to mobilne planetarium posiadajace sferyczny 360-stopniowy obszar panoramiczny, którego nie ma żadne inne współczesne kino. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity obraz. Mamy dla państwa cztery seanse filmowe. Pierwszy zaczyna się już o godzinie szesnastej. Ten film to "Polaris - tajemnica nocy polarnej", to jest seans dla dzieci. O godzinie siedemnastej "Przyjaciele w organizmie człowieka", również seans dla dzieci, ale nieco starszych. Natomiast o osiemnastej i dziewiętnastej zaplanowaliśmy dwa seanse dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy ich na dwa seanse: "Narodziny życia" i "Astronauta". Bilety są w cenie 5 złotych, dostępne w Wieluńskim Domu Kultury. Sam namiot kina sferycznego będzie ustawiony przed budynkiem Domu Kultury, jest to nie lada wydarzenie, więc serdecznie państwa zapraszamy. Za RZW przypomnijmy - najbliższe "Kino na kocyku" już w piątek.

(opr. aga)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u