Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Murem za Wesołowską! Fani pani starosty wspierają ją na portalach społecznościowych

Murem za Wesołowską! Fani pani starosty wspierają ją na portalach społecznościowych

21728651_1398730973498084_6988442849940204095_oTeresa Wesołowska, pełniąca od 24 lutego 2015 roku funkcję starosty powiatu łaskiego, rozstała się z Polskim Stronnictwem Ludowym, partią, z którą związana była od wielu lat. Powiatem zaczęła kierować po rezygnacji swojego poprzednika Cezarego Gabryjączyka, wówczas jeszcze kolegi z PSL (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3790-teresa-wesoowska-nowym-starost-powiatu-askiego; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3915-nowy-starosta-w-powiecie-askim-wesoowska-idzie-w-ministry; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3690-starosta-powiatu-askiego-cezary-gabryjczyk-ma-by-nowym-wiceministrem-skarbu-pastwa).

 

Kiedy rządowa koalicja PO-PSL po ostatnich wyborach parlamentarnych zeszła do opozycji, a Gabryjączyk stracił intratną pracę jako wiceminister Skarbu Państwa, między dawnymi przyjaciółmi zaczęło się ponoć psuć. Wieści z łaskiego środowiska ludowców donoszą, że Gabryjączyk chętnie by powrócił na fotel starosty, zwłaszcza, że w zarządzie powiatu łaskiego PSL ma znaczną przewagę. Były nawet podejścia, by Wesołowską odwołać, ale nieudane.

Teresa Wesołowska nie chce komentować swojej decyzji o rozstaniu z PSL, ani hejtów jakie na nią spadły w ostatnich tygodniach. Jednak może czuć się w tej niefortunnej sytuacji o tyle lepiej, że ma za sobą mieszkańców. To właśnie oni założyli na FB funpage "Murem za Wesołowską" (https://www.facebook.com/Murem-za-Weso%C5%82owsk%C4%85-1398690130168835/) oraz profil na Twitterze (#MuremzaWesołowską). Jak podają pomysłodawcy "Witajcie! Strona została stworzona po to, żeby obronić wspaniałego człowieka, jakim jest Pani Teresa Wesołowska 263a.png".

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u