Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Klubu Razem dla Rozwoju już w Radzie Miasta Zduńska Wola nie ma

Klubu Razem dla Rozwoju już w Radzie Miasta Zduńska Wola nie ma

razemzdwolanMiniony tydzień przyniósł wiele zmian w Radzie Miasta Zduńska Wola. Dwóch radnych Robert Florczak i Dariusz Kmiecik 16 stycznia przestali być radnymi niezależnymi i zgłosili chęć pracy w Klubie Prawa i Sprawiedliwość (szczegóły na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7751-klub-prawa-i-sprawiedliwoci-w-radzie-miasta-zduska-wola-ma-druzgocc-wikszo). Z kolei w piątek, 19 bm. przed sesją nadzwyczajną okazało się, że nie ma już w tej Radzie Klubu Razem dla Rozwoju, który powstał jako opozycja dla Klubu PiS w 2015 roku.

 

Rezygnację w jego pracach złożył Jacek Krata (Na zdjęciu. Z zawodu listonosz jest bardzo zaangażowany szczególnie na Osiedlu 1000-lecia, od którego wyborców uzyskał mandat radnego). Dodajmy, że z tego Klubu w ostatnich wyborach starał się o reelekcję także obecny prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki. Z sukcesem!

Do tej pory ten klub liczył troje członków. Poza Kratą należały do niego Ewa Balcerzyk (lekarka z Karsznic) i Ewa Marszałek (nauczycielka, związana z osiedlem Południe). Rezygnacja Kraty skutkowała tym, że klub został rozwiązany. Aby dalej funkcjonował w strukturach RM musiałby liczyć co najmniej trzy osoby. A tylu już po tej rezygnacji nie ma. Jego dotychczasowi członkowie są rzekomo od tej pory radnymi... niezależnymi. J. Krata zapowiedział, że nie będzie się "przyklejał" do żadnego z działających w RM klubów. Aktualnie zostały w niej dwa kluby: związane z PiS i z Platformą Obywatelską.

KaMi S

Fot. Wlot/Fb

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyUczę się...

Nauczycielka pyta Januszka:
- Dlaczego nie uczysz się polskiego?
- Uczę się, proszę pani, uczę!
- To skąd u ciebie tyle błędów ortograficznych?
- Bo ja się uczę na błędach...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u