Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nietrzeźwy z narkotykami

Nietrzeźwy z narkotykami

policja2Policjanci wieluńskiej komendy zatrzymali 42-latka, który był nietrzeźwy i posiadał środki odurzające. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

25 stycznia policjanci z Wydziału Prewencji wieluńskiej komendy patrolując ulice miasta zwrócili uwagę na stojącego na jezdni mężczyznę, który utrudniał przejazd samochodom. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Mężczyzna zachowywał się bardzo nienaturalnie i nerwowo, nie chciał zejść z drogi. Policjanci musieli sprowadzili go z jezdni. W trakcie interwencji z kieszeni kurtki mężczyzny wypadła szklana lufka nabita marihuaną. Okazało się, że 42-latek miał przy sobie jeszcze 22 takie lufki z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania oraz w samochodzie 42-latka używając psa wyspecjalizowanego w wyszukiwaniu narkotyków policjanci znaleźli jeszcze dwa woreczki oraz 71 szklanych szklanych lufek zawierających marihuanę.

Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu wieluńscy śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u