Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Handlarz podróbkami zatrzymany

Handlarz podróbkami zatrzymany

269-54215Policjanci ze Zduńskiej Woli zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta, który posiadał 239 sztuk etui do telefonów komórkowych z podrobionymi znakami towarowymi.

 

Mężczyznę zatrzymali wczoraj policjanci Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zduńskowolskiej komendy. Prowadząc firmę zajmującą się wysyłkową sprzedażą towarów, podejrzany wprowadzał do obrotu rzeczy z podrobionymi znakami towarowymi. W wyniku przeszukania pomieszczeń jego firmy ujawniono i zabezpieczono 239 sztuk etui do telefonów komórkowych różnych marek. Za dokonanie opisanego czynu mężczyźnie przedstawiono zarzut z art. 305 ust. 1 Ustawy z dnia 30.06.2000 roku Prawo Własności Przemysłowej. Zduńskowolanin przyznał się do dokonania przestępstwa i złożył szczegółowe wyjaśnienia. Realizując czynności procesowe w tej sprawie odzyskano mienie wartości ponad 37000 zł.

(opr KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u