Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 18-latka zaginiona i szybko odnaleziona

18-latka zaginiona i szybko odnaleziona

policja2Wiele hałasu o nic? A jednak nie. 18-letnia dziewczyna zniknęła, a jej wcześniejsze zachowanie zaniepokoiło rodzinę i znajomych do tego stopnia, że powiadomili policję.

 

Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 18-latki - czytamy w komunikacie KPP w Zduńskiej Woli. O zaginięciu 18-letniej zduńskowolanki policjanci zostali powiadomieni w nocy 14 kwietnia. Nastolatka opuściła miejsca zamieszkania kilka godzin wcześniej. Jej zachowanie zaniepokoiło najbliższych, którzy w obawie o życie i zdrowie dziewczyny,. zwrócili się o pomoc w jej odnalezieniu do policji. Po otrzymaniu informacji o zaginięciu funkcjonariusze przystąpili do sprawdzenia ewentualnych miejsc pobytu młodej kobiety. Wezwani do służby w trybie alarmowym policjanci sprawdzili również szpitale i inne placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy zaginiona nie trafiła tam z powodu nieszczęśliwego wypadku. Podczas tych czynności policjanci sprawdzali też ostatnie kontakty zaginionej zduńskowolanki. I właśnie ten trop okazał się skuteczny. Kilka godzin po zgłoszeniu dziewczyna została odnaleziona. Policjanci otrzymali od niej zapewnienie, że nic złego jej się stało i jej życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Powodem jej nieodpowiedzialnego zachowania były nieporozumienia rodzinne...

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u