Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 18-latka zaginiona i szybko odnaleziona

18-latka zaginiona i szybko odnaleziona

policja2Wiele hałasu o nic? A jednak nie. 18-letnia dziewczyna zniknęła, a jej wcześniejsze zachowanie zaniepokoiło rodzinę i znajomych do tego stopnia, że powiadomili policję.

 

Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 18-latki - czytamy w komunikacie KPP w Zduńskiej Woli. O zaginięciu 18-letniej zduńskowolanki policjanci zostali powiadomieni w nocy 14 kwietnia. Nastolatka opuściła miejsca zamieszkania kilka godzin wcześniej. Jej zachowanie zaniepokoiło najbliższych, którzy w obawie o życie i zdrowie dziewczyny,. zwrócili się o pomoc w jej odnalezieniu do policji. Po otrzymaniu informacji o zaginięciu funkcjonariusze przystąpili do sprawdzenia ewentualnych miejsc pobytu młodej kobiety. Wezwani do służby w trybie alarmowym policjanci sprawdzili również szpitale i inne placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy zaginiona nie trafiła tam z powodu nieszczęśliwego wypadku. Podczas tych czynności policjanci sprawdzali też ostatnie kontakty zaginionej zduńskowolanki. I właśnie ten trop okazał się skuteczny. Kilka godzin po zgłoszeniu dziewczyna została odnaleziona. Policjanci otrzymali od niej zapewnienie, że nic złego jej się stało i jej życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Powodem jej nieodpowiedzialnego zachowania były nieporozumienia rodzinne...

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u