Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Horror w centrum Pajęczna! Facet z siekierą zaatakował przypadkowego przechodnia!

Horror w centrum Pajęczna! Facet z siekierą zaatakował przypadkowego przechodnia!

siekieraTakiego scenariusza pewnie by nie wymyślił nawet sam Hitchcock! A znany był jako reżyser w mocnych momentów! Tymczasem sceny jak z horroru miały miejsce w centrum Pajęczna! W biały dzień! Aż trudno sobie wyobrazić, że poza jednym rannym nikt więcej nie ucierpiał!

 

30-latek na jednej z ulic zaatakował siekierą przypadkowo napotkanego przechodnia. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił. Ranił 48-latka w kark i rękę. Tylko dzięki szybkiej reakcji świadków udało się uniknąć tragedii. Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez policję. Ten horror rozegrał się w środę, 23 maja około godziny 16. Na ulicy Częstochowskiej w Pajęcznie pojawił się agresywny 30-latek. Mężczyzna miał przy sobie siekierę. Rzucił się z nią na bezbronnego przechodnia. Ranił 48-latka w kark i rękę.
– Tylko dzięki zachowaniu przytomności i rozwagi oraz szybkiej reakcji bezpośrednich świadków zdarzenia, uniknięto tragicznego finału zajścia – informuje sierż. sztab. Marcin Pawełoszek z komendy powiatowej w Pajęcznie. Nie był to koniec dramatu. Napastnik wyładował swoją złość także na czterech witrynach sklepowych. Uszkodził je poważnie siekierą. Na miejsce wezwano policjantów.
– Zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy zdarzenia. Podejrzewany był emocjonalnie pobudzony, trzymał w ręku uniesioną ku górze siekierę wykrzykując niezrozumiałe słowa – dodaje oficer prasowy.
30-latek został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Trafił do policyjnej celi. Nie wiadomo, dlaczego rzucił się z siekierą na przypadkowego człowieka. Wyjaśnią to śledczy. Mężczyzna był trzeźwy. Odpowie za usiłowanie zabójstwa, za co może mu grozić nawet dożywocie. Rannego 48-latka przewieziono do szpitala. Jego życiu na szczęście nic nie zagraża.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u