Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Śledztwo dotyczące gwałtu i zabójstwa 3-letniego Nikosia z Wieruszowa zakończone

Śledztwo dotyczące gwałtu i zabójstwa 3-letniego Nikosia z Wieruszowa zakończone

zgwalcil-i-zabil-3-letniego-nikosia_28372336Zakończyło się śledztwo w sprawie zabójstwa ze zgwałceniem 3-letniego chłopczyka przez partnera jego matki. Do tej bestialskiej zbrodni doszło w Wieruszowie we wrześniu 2017 roku. 12 czerwca Prokuratura Rejonowa w Wieluniu przekazała do Sądu Okręgowego w Sieradzu akt oskarżenia wobec oprawcy dziecka.

 

Oskarżony to 25-letni mężczyzna obywatelstwa kanadyjskiego i portugalskiego, któremu zarzucono popełnienie zbrodni zabójstwa ze zgwałceniem oraz znęcania się nad trzyletnim synem partnerki w okresie od co najmniej 20 września do 29 września 2017 roku.
- Nadto mężczyznę oskarżono o przestępstwo posiadania środków odurzających w postaci suszu roślinnego konopi innych niż włókniste. Steve V. złożył wyjaśnienia i przedstawił swoją wersję zdarzeń zaprzeczając, by zrobił krzywdę dziecku i wskazał na niefortunny upadek chłopca. Przeprowadzone badania przez biegłych z różnych dyscyplin naukowych w pełni pozwoliły na przyjęcie sprawstwa oskarżonego, a jego wyjaśnienia traktować należy jako przyjętą linię obrony. Oskarżony pozostaje teraz w dyspozycji Sądu i nadal jest tymczasowo aresztowany. Zbrodnia zabójstwa ze zgwałceniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12 do dożywotniego pozbawienia wolności. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Więcej o tej sprawie na siewie.tv:
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7721-areszt-dla-gwaciciela-i-zabojcy-trzylatka-z-wieruszowa-przeduony-o-trzy-miesice
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7321-oprawca-pobitego-i-zgwaconego-3-latka-z-wieruszowa-usysza-zarzuty

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u