Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypadek z udziałem pięciu aut

Wypadek z udziałem pięciu aut

policja2Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze nr 83 w Małkowie, w gminie Warta. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów.

Około godziny 9.30 w Małkowie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyło pięć pojazdów. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kolumnie jako pierwszy samochód, bus zatrzymał się na drodze, gdyż jadący przed nim pojazd stanął chcąc wykonać manewr skrętu w lewo. Za busem jechały kolejne cztery samochody osobowe. Jako ostatni jechał samochód osobowy marki Volkswagen. Prawdopodobnie jego kierowca nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go auta marki Chevrolet i uderzył w jego tył. Ten z kolei przepchnięty siłą uderzenia wjechał w poprzedzający go pojazd, a ten w kolejny. W sumie uszkodzeniu uległo pięć samochodów. Wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Do szpitala został przewieziona jedna kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz 8 – letnie dziecko w celu przebadania ambulatoryjnego. Droga numer 83 była przez około 20 minut całkowicie zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u