Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypadek z udziałem pięciu aut

Wypadek z udziałem pięciu aut

policja2Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze nr 83 w Małkowie, w gminie Warta. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów.

Około godziny 9.30 w Małkowie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyło pięć pojazdów. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kolumnie jako pierwszy samochód, bus zatrzymał się na drodze, gdyż jadący przed nim pojazd stanął chcąc wykonać manewr skrętu w lewo. Za busem jechały kolejne cztery samochody osobowe. Jako ostatni jechał samochód osobowy marki Volkswagen. Prawdopodobnie jego kierowca nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go auta marki Chevrolet i uderzył w jego tył. Ten z kolei przepchnięty siłą uderzenia wjechał w poprzedzający go pojazd, a ten w kolejny. W sumie uszkodzeniu uległo pięć samochodów. Wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Do szpitala został przewieziona jedna kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz 8 – letnie dziecko w celu przebadania ambulatoryjnego. Droga numer 83 była przez około 20 minut całkowicie zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u