Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijani rodzice opiekowali się dwójką małych dzieci

Pijani rodzice opiekowali się dwójką małych dzieci

policja2Zamiast opiekować się dwojgiem małych dzieci, pili alkohol. Badanie wykazało, że zarówno matka jak i jej partner - ojciec dzieci, mieli w organizmie blisko 3 promile alkohol! Na szczęście, dzieciom nic złego się nie stało. Za swoje postępowanie nieodpowiedzialne postępowanie rodzice odpowiedzą przed sądem.

 

31 lipca kurator sądowy, podczas kontroli jednej ze zduńskowolskich rodzin, zastał nietrzeźwych rodziców, pod opieką których znajdowała się 4-letnia córka i trzymiesięczny syn. Kurator wezwał policjantów, którzy sprawdzili stan trzeźwości rodziców. Badanie wykazało, że zarówno 41-letnia matka jak i jej 44-letni partner - ojciec dzieci, mieli w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Decyzją sądu rodzinnego, jeszcze tego samego dnia, niemowlę trafiło do rodziny zastępczej. 4-letnią dziewczynką zaopiekował się dziadek dziecka. Rodzice zostali zatrzymani, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za narażenie swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u