Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rozbójnik trafił do aresztu

Rozbójnik trafił do aresztu

policja1Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany. Za taki czyn grozi kara do 10 lat więzienia.

 

4 sierpnia dyżurny policji w Zduńskiej Woli otrzymał zgłoszenie od żony pokrzywdzonego o kradzieży i pobiciu jej męża . Do zdarzenia miało dojść na terenie jednej z posesji w tym mieście. Funkcjonariusze ustalili, że do 46-letniego mężczyzny przyszedł znajomy, który po awanturze miał ukraść jego telefon komórkowy. Kiedy mężczyzna próbował odebrać swoją własność, został pobity. Sprawca uciekł wraz z telefonem. Policjanci szybko ustalili dane sprawcy, którym okazał się być dobrze im znany 21-letni mężczyzna, notowany za wcześniejsze konflikty z prawem. Po kilku godzina sprawcę rozboju zatrzymano i odzyskano skradzione mienie. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.
Po przedstawieniu zarzutów, na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u