Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Teodorach 29-latka wciągnęła maszyna. Zginął w miejscu pracy!

W Teodorach 29-latka wciągnęła maszyna. Zginął w miejscu pracy!

260-69806_mo1Policjanci z Łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy. Śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna.

 

Do tej tragedii doszło w czwartek 9 sierpnia około godziny 18 w jednym z zakładów produkcyjnych w Teodorach, w gminie Łask. 29-letni mężczyzna wykonując prace na terenie firmy uległ wypadkowi. Został wciągnięty przez maszynę dystrybuującą piasek. Do makabrycznego odkrycia doszło dzięki dociekliwości rodziny dziewczyny zmarłego mężczyzny. Kobieta próbowała dodzwonić się do swojego partnera. Niestety, bezskutecznie. Do zakładu pracy wysłała bliską osobę. Mężczyzna wjechał bez problemu na teren przedsiębiorstwa i zaczął szukać 29-latka. Zaalarmował również pozostałych pracowników. Udało im się odnaleźć mieszkańca Łasku. Niestety, już nie żył. W rozmowie z dziennikarzem TVP 3 bliski poszkodowanego stwierdził, że nie był to pierwszy tego typu wypadek w tym miejscu.
Policjanci wykonali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Powiadomiono Państwową Inspekcję Pracy. Śledztwo w tej sprawie mające na celu wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia, a także to, czy nie doszło do zaniedbań ze strony pracodawcy, prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łasku.

KaMi S

źródło: portal Mój Łask (mojlask.pl)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u