Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 24-latka

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 24-latka

policja1Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu 24-letniego mieszkańca Wielunia. Niestety, sprawa znalazła swój tragiczny finał. W Wieluniu znaleziono zwłoki poszukiwanego mężczyzny.

 

O tragicznym finale poszukiwań mówiła w Radiu Ziemi Wieluńskiej Katarzyna Grela, rzecznik prasowy KPP w Wieluniu: - 20 sierpnia około godz.13 w zaroślach nasypu kolejowego w Wieluniu znaleziono ciało mężczyzny. Przy zwłokach znaleziono dokumenty, na podstawie których można przypuszczać, że jest to prawdopodobnie 24-letni mieszkaniec Wielunia poszukiwany przez wieluńskich policjantów w związku ze zgłoszonym jego zaginięciem. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu ustalają i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u