Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Coraz więcej kandydatów w kolejce do fotela prezydenckiego w Zduńskiej Woli

Coraz więcej kandydatów w kolejce do fotela prezydenckiego w Zduńskiej Woli

wybWydłuża się kolejka chętnych do fotela prezydenta Zduńskiej Woli w najbliższej kadencji. Znamy już czworo pewniaków, którzy 21 października powalczą o to stanowisko. Po raz pierwszy wygrany będzie je pełnił przez pięć lat. Ale biorąc pod uwagę liczbę kandydatów na pierwszej turze raczej się nie skończy i o tym, kto zasiądzie w fotelu szefa miasta zadecyduje druga tura, 4 listopada.

 

Oficjalnie już swoje kandydatury potwierdzili:
1. Andrzej Brodzki z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd Razem 2025 (zduńskowolanin, przedsiębiorca, przewodniczący Porozumienia Ponad Podziałami Razem, były wiceprezydent Zduńskiej Woli).
2. Piotr Niedźwiecki z KWW Piotra Niedźwieckiego (zduńskowolanin, emerytowany nauczyciel, obecny prezydent miasta, od 2008 roku).
3. Damian Kunert z komitetu Prawo i Sprawiedliwość (zduńskowolanin, obecnie wiceprzewodniczący Rady Miasta Zduńska Wola, pracuje w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego w Łodzi).
4. Marzenia Jaruga z KWW Zgoda i Rozwój Zduńskiej Woli (mieszkanka Boczek w gminie Szadek, obecnie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Zduńskiej Woli, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa nr 6 i Publiczne Przedszkole nr 9).

Najprawdopodobniej w szranki z wyżej wymienioną czwórką stanie Konrad Pokora, przedsiębiorca z branży cukierniczej ze Zduńskiej Woli, radny miejski z ramienia Platformy Obywatelskiej. Wystawić go ma Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna i ugrupowanie Barbary Nowackiej).
Jeszcze nie wiadomo, kogo w mieście zarekomenduje Partia Razem, Kukiz'15, KOD i Rada Wojewódzka SLD. Choć struktury powiatowe i miejskie SLD oficjalnie poparły Brodzkiego. Wspierają go także lokalni działacze Nowoczesnej, mimo iż ta partia zawiązała z PO Koalicję Obywatelską, a ta z kolei wspierać ma Konrada Pokorę. KaMi S

Podobne:
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8656-komitetow-na-najblisze-wybory-jesieni-tego-roku-wicej-ni-poprzednio
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8473-trzech-kandydatow-na-fotel-prezydenta-sieradza-goraj-osiewaa-kurpisz
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8515-damian-kunert-kandydat-na-prezydenta-zduskiej-woli-z-poparciem-premiera-mateusza-morawieckiego
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8479-kampania-wyborcza-w-regionie-rusza-na-caego-pojawiaj-si-nowe-nazwisk
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8293-niedwiecki-kontra-kunert-i-czy-tylko-z-nim-bdzie-walczy-o-fotel-prezydenta
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8453-piotr-niedwiecki-i-daniel-kunert-bd-walczy-o-fotel-prezydenta-zduskiej-woli-z-andrzejem-brodzkim
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8479-kampania-wyborcza-w-regionie-rusza-na-caego-pojawiaj-si-nowe-nazwisk

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u