Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Burmistrz Karol Rajewski z Błaszek bez zarzutów prokuratorskich

Burmistrz Karol Rajewski z Błaszek bez zarzutów prokuratorskich

rajewskikProkuratura Rejonowa w Sieradzu po rozpoznaniu doniesienia złożonego w sierpniu przez odwołanego w 2015 roku dyrektora Centrum Kultury w Błaszkach o nieprawidłowościach polegających na niedopełnieniu obowiązków przez Burmistrza Błaszek, do których rzekomo miało dojść w Urzędzie Gminy i Miasta Błaszki i działaniu na szkodę interesu publicznego, nie wszczęła śledztwa w zakresie przekroczenia i niedopełnienia obowiązków przez burmistrza Karola Rajewskiego. Uzasadniła to brakiem znamion czynu zabronionego.

 

Przypnijmy za portalem blaszki.pl że konsekwencją tych, jak się okazało niesłusznych oskarżeń i prawdopodobnie działań odwetowych za utratę stanowiska, było odwołanie dyrektora Centrum Kultury w Błaszkach, Arkadiusza Kiełbasy oraz ukaranie naganą pracownika Urzędu Miejskiego w Błaszkach, który z upoważnienia burmistrza zajmował się weryfikacją oświadczeń majątkowych i o jakichkolwiek nieprawidłowościach w składanych przez wspomnianego dyrektora oświadczeniach nie informował burmistrza.

Podobne o gminie Błaszki na:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8720-kolejne-doniesienie-do-prokuratury-z-baszek-na-poprzednika-karola-rajewskiego#comments
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8686-prokuratura-ma-co-robi-w-baszkach-burmistrz-zoy-doniesienie-na-swego-poprzednika

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u