Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Niebezpiecznie na hulajnodze

Niebezpiecznie na hulajnodze

znak_wypadekHulajnoga okazała się niebezpiecznym pojazdem. Zwłaszcza, że nieuważnie jechał na niej ośmioletni chłopiec. Jak czytamy na stronie KPP w Wieruszowie, tamtejsi policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego sprzed kilku dni. Wypadek był niezwykły, bo jego ofiara poruszała się hulajnogą, a drugi jego uczestnik nie był trzeźwy!

 

Wypadek wydarzył się w Kowalówce, w gminie Wieruszów, 5 października tuż przed godziną 19. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ośmioletni chłopiec z gminy Wieruszów, jadąc hulajnogą na prostym odcinku drogi nagle wykonał manewr skrętu w lewo. Tak nieszczęśliwie, że uderzył w bok wyprzedzającego go samochodu Daewoo Tico, którym kierował 21 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. Skutek wypadku był taki, że ośmiolatek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało, kierujący samochodem miał w wydychanym powietrzu ponad 0,22 promila alkoholu. Samochód Tico ocalał w stanie niemal nienaruszonym... Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu kara aresztu albo grzywny.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u