Strona główna Artykuły Aktualności Hej! Sokoły! Strzelcy ze Zduńskiej Woli pięć razy na podium!

Hej! Sokoły! Strzelcy ze Zduńskiej Woli pięć razy na podium!

5bcf2e7bc417b6a8Bardzo dobrze wypadli doświadczeni, jak i młodzi zawodnicy zduńskowolskiego SSKS LOK "Sokół" na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w strzelectwie pneumatycznym w Kleszczowie. Kacper Sadowski z "Sokoła" zdobył I miejsce w konkurencji Kpn 60 strzałów mężczyzn, Wiktor Szymczak był trzeci, a wśród kobiet na piątym miejscu znalazła się Julia Urbaniak.

Nie zawiedli także zduńskowolscy młodzicy, którzy w konkurencji Kpn 40 strzałów zajęli całe podium. Pierwszy był Krystian Szewczyk, II miejsce zajął Kacper Koropacki, a III - Sebastian Falana. W konkurencji kpn 40 młodziczek Joanna Jasińska była szósta, a Weronika Szewczyk ósma.
W pistolecie pneumatycznym w kategorii młodzików drugie miejsce zajął Hubert Ratajczyk, natomiast wśród mężczyzn piąty był Hubert Jasiński. Trzecie miejsce w finale karabinu open zajął Kacper Sadowski, Julia Urbaniak była piąta, a Wiktor Szymczak dla którego to pierwszy finał, był ósmy. Natomiast w finale pistoletu open Hubert Jasiński, dla którego również był to pierwszy finał, zajął ósme miejsce.