Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Koncert charytatywny dla druha z Rudy, Krzysztofa Plesińskiego

Koncert charytatywny dla druha z Rudy, Krzysztofa Plesińskiego

19KRZYSZTOFANiedawno śpieszył innym na ratunek, a dziś sam potrzebuje pomocy. 35-letni druh Krzysztof Plesiński od 15 lat jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie pod Sieradzem. Jego oddanie i chęć niesienia pomocy innym docenili koledzy wybierając go na naczelnika rudzkiej straży. W styczniu ten oddany służbie ochotnik uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił władzę w nogach i porusza się na wózku.

 

Jego koledzy strażacy wierzą, ze to chwilowy stan. Rehabilitacja przynosi bowiem efekty, ale jest bardzo kosztowna. Dlatego druhowie chcą pomóc Krzysztofowi w jego walce o zdrowie! Dla niego zorganizowany zostanie koncert! Wystąpi Kapela PSP oraz zaproszeni goście.
Zapraszają gorąco strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie. Wspiera ich Koło Gospodyń Wiejskich w Rudzie, Komenda Powiatowa PSP w Sieradzu oraz Sieradzkie Centrum Kultury. Koncert charytatywny odbędzie się w niedzielę 19 listopada o godz. 19 w Teatrze Miejskim w Sieradzu. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy liczą na datki dla Krzysztofa Plesińskiego (szczegóły na; -->https://www.ugsieradz.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=82&sub=1&dzialy=82&akcja=artykul&artykul=588&prywatnosc=tak ).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u