Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanka pretenduje do tytułu Miss World' 2018 w Chinach. Będzie w tańcu reprezentowała Europę!

Zduńskowolanka pretenduje do tytułu Miss World' 2018 w Chinach. Będzie w tańcu reprezentowała Europę!

miss2018Pochodząca ze Zduńskiej Woli 29-letnia Agata Biernat, zdobywczyni tytułu Miss Polonia' 2017, jest już od ponad dwóch tygodni w Chinach na spotkaniu najpiękniejszych kobiet z całego świata. Gala finałowa tegorocznej, 68. już edycji wyborów Miss World, które co roku przed telewizorami ogląda ponad miliard ludzi, odbędzie się w najbliższą sobotę 8 grudnia na wyspie Sanya.

 

Podczas finału Agata Biernat zaprezentuje się w spektakularnej sukni z koronek w kolorze burgundu, przygotowanej specjalnie dla niej przez Marzenę Tarasiewicz z LA.LILA. Agata Biernat odniosła już pierwsze sukcesy w Chinach. Polka dostała się finału konkurencji Miss Talent. Wybrano ją do grona piętnastu finalistek spośród 118 kandydatek. W finale zaprezentuje taneczną choreografię modern-jazz. Znalazła się też w finale konkurencji Miss Top Model - za najlepszą prezentację na wybiegu. Przygotowany przez nią, wspólnie z Marią Kuśnierz, choreografką Zespołu Tańca Ludowego „Harnam”, taniec ludowy został wytypowany przez organizatorów jako występ solowy reprezentujący Europę i zostanie wykonany podczas otwarcia gali finałowej Miss World. Przed Agatą jeszcze konkurencja Miss Sport, gdzie jako zawodowa trenerka fitness z może osiągnąć kolejny sukces!
Nasza kandydatka prezentuje w Chinach nienaganny i bardzo stylowy look. W jej walizkach znalazły się projekty Marzeny Tarasiewicz, ale także Angeliki Józefczyk, Just Paul i Zaquad. Jak podaje Biuro Miss Polonia, doceniana jest także przez międzynarodowych obserwatorów konkursów piękności, którzy stawiają ją w gronie 30 najpiękniejszych panien na tym konkursie! Dla Agaty Biernat i pozostałych 117 kandydatek z całego świata decydujące będą ostatnie dni przed sobotnim finałem Miss World. W tym tygodniu odbędą się rozmowy z jury oraz oficjalne już prezentacje na scenie. Ostatni raz Polka zwyciężyła w konkursie Miss World 29 lat temu, w 1989 roku. Reprezentantką naszego kraju była wtedy Aneta Kręglicka. Jest to do tej pory jedyna Polka, która sięgnęła po koronę Miss World. Tytuły wicemiss zdobyły: Ewa Wachowicz w 1992 roku i Katarzyna Borowicz w 2004 roku.

Fot.: mat. prasowe Biura Miss Polonia

Leon

Podobne: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8484-zduskowolanka-agata-biernat-polsk-kandydatk-na-miss-world-2018

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u