Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci z Wieruszowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie (14 bm.) w Dzietrzkowicach. W wyniku wypadku doszło do potrącenia pieszego.

Policjanci z Wieruszowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie (14 bm.) w Dzietrzkowicach. W wyniku wypadku doszło do potrącenia pieszego.

policja2Zdarzenie miało miejsce około 17.20 na ulicy Obrońców Warszawy w Dzietrzkowicach.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że idący prawym poboczem jezdni 78–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, nagle wszedł wprost pod jadący motorower marki Romet, którym kierował 20–letni mieszkaniec gminy Łubnice - podaje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - W wyniku wypadku pieszy z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, choć jest potłuczony.
Uszkodzony został również motorower uczestniczący w tym zdarzeniu. Kierujący motorowerem 20–latek nie został poszkodowany i w chwili zdarzenia był trzeźwy. Jak się okazało jednak 78–latek miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Ale tym razem to pieszemu za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u