Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci z Wieruszowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie (14 bm.) w Dzietrzkowicach. W wyniku wypadku doszło do potrącenia pieszego.

Policjanci z Wieruszowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie (14 bm.) w Dzietrzkowicach. W wyniku wypadku doszło do potrącenia pieszego.

policja2Zdarzenie miało miejsce około 17.20 na ulicy Obrońców Warszawy w Dzietrzkowicach.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że idący prawym poboczem jezdni 78–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, nagle wszedł wprost pod jadący motorower marki Romet, którym kierował 20–letni mieszkaniec gminy Łubnice - podaje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - W wyniku wypadku pieszy z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, choć jest potłuczony.
Uszkodzony został również motorower uczestniczący w tym zdarzeniu. Kierujący motorowerem 20–latek nie został poszkodowany i w chwili zdarzenia był trzeźwy. Jak się okazało jednak 78–latek miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Ale tym razem to pieszemu za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u