Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wytropili złodzieja po zapachu jajecznicy?

Wytropili złodzieja po zapachu jajecznicy?

policja-sieradzPolicjanci z Sieradza wytropili i zatrzymali 29-latka, który włamał się do domu jednorodzinnego. Skradł wiele przedmiotów, w tym sprzęt radiowo-telewizyjny. I tak się przy tym ,,napracował'', że... zgłodniał. Na miejscu przestępstwa przyrządził sobie jajecznicę z aż dwunastu jaj!

 

2 stycznia sieradzką policję powiadomiono o włamaniu do domku jednorodzinnego w jednej ze wsi w gminie Sieradz. Sprawca dostał się do wnętrza po wybiciu szyby. Skradł między innymi telewizor, odtwarzacz DVD oraz butlę gazową. Straty oszacowano na kilkaset złotych. Po otrzymaniu zgłoszenia do pracy przystąpili policjanci z piony kryminalnego. Na podstawie zebranych dowodów po kilku dniach wytypowali wstępnie 29-letniego mieszkańca gminy Sieradz jako podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa.
Wczoraj rano zatrzymali tego mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Jeszcze tego samego dnia w trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna potwierdził ich przypuszczenia. Oświadczył, że dobrze wiedział, że w zabudowaniach często nie ma domowników. Właśnie dlatego 1 stycznia wszedł na teren posesji. Nogą wybił szybę w pomieszczeniu piwnicznym i wszedł do środka. A kiedy był w kuchni zobaczył na blacie kilkanaście jajek. Wtedy poczuł głód. Tak wielki, że usmażył sobie jajecznicę z dwunastu jaj!
Dopiero po obfitym posiłku przystąpił do dalszej penetracji domu. Skradzione przedmioty przeniósł do własnego domu. Nie miał jednak pomysłu, co dalej zrobić z łupem? Bał się zanieść skradzione przedmioty do lombardu, więc włożył je do foliowych worków, które ... wywiózł i porzucił w przydrożnym rowie. Jeszcze tego samego dnia złodziej - amator jajecznicy usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u