Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pobity na śmierć

Pobity na śmierć

policjaWczoraj w jednym z bloków w Sieradzu doszło do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Ofiara to 49-letni mężczyzna. W związku z tą sprawą zatrzymano czterech sieradzan w wieku od 19 do 20 lat.

 

Jak poinformowała nas Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, do pobicia doszło w poniedziałek rano w mieszkaniu na jednym z sieradzkich osiedli. Trwa intensywne śledztwo w tej sprawie. Jutro, najpóźniej po jutrze sąd zdecyduje, czy podejrzani mężczyźni zostaną aresztowani, czy zastosowane zostaną wobec nich inne środki zapobiegawcze.
Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u