Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Że też wyszły z tego cało!

Że też wyszły z tego cało!

265-81084Są kierowcy, którzy nie pamiętają o tym, że jest zima, a jak jest zima, to jest ślisko. Tak było w przypadku pewnej kobiety, której samochód posiadał zimowe opony, ale ona była zupełnie letnio nastawiona do drogi po której jechała. No i cóż, doprowadziła do ,,malowniczej'' stłuczki, z której trochę cudem wyszła cało.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej do którego doszło wczoraj na drodze relacji Osiek – Węglewice. Zdarzenie wyglądał bardzo groźnie. Tuż przed godziną 22 po tej drodze w powiecie wieruszowskim jechała samochodem marki Peugeotem 31 – letnia mieszkanka tego powiatu. Jechała tak beztrosko, że nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem. Mało tego, na wiadukcie wypadła z drogi do rzeki Struga Węglewska. I w zasadzie nic się jej nie stało. Mniej szczęścia miała pasażerka auta, która z ogólnymi potłuczeniami i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafiła do szpitala. Samochód został prawie całkowicie zniszczony.
Kierująca peugeotem w chwili tej kolizji była trzeźwa. Została ukarana mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(opr. KJB)

foto: tugazeta.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u