Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto ich zna, kto ich rozpoznaje?

Kto ich zna, kto ich rozpoznaje?

poszukiwaniPolicjanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą czynności mające na celu identyfikację osób uczestniczących w blokadzie ulicznej 13 marca 2019 roku na Placu Artura Zawiszy w Warszawie. Właśnie przyjęty został wniosek o ściganie karne sprawców w związku ze zniszczeniem nawierzchni jezdni w miejscu odbywania się protestu.

 

Policjanci prowadzą czynności aby zidentyfikować osoby uczestniczących w blokadzie ruchu pojazdów w tym dniu na Placu Artura Zawiszy. Osoby te nie dość, że zniszczyły jezdnię, to działając z pobudek chuligańskich, wspólnie i w porozumieniu zakłóciły porządek publiczny, utrudniały ruch pojazdów i zanieczyszczały drogę publiczną.
W piątek 15 marca od uprawnionego przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich m.st. Warszawy przyjęto wniosek o ściganie karne sprawców zniszczenia bitumicznej nawierzchni jezdni w miejscu odbywania się protestu, gdzie straty oszacowane zostały na kwotę prawie 34 tysięcy złotych. Protestujący z pobudek chuligańskich, poprzez rozsypanie jabłek, obornika, słomy i palenie opon, zakłóciły porządek publiczny. Ponadto osoby te utrudniały ruch pojazdów oraz zanieczyściły drogę publiczną.
W celu identyfikacji tych osób policja publikuje wizerunki tych, których tożsamość nie została dotychczas ustalona, a są one zarejestrowane przez system kamer monitoringu miejskiego. Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ich identyfikacji. Informacje można przekazywać pod całodobowe numery telefonów 22 603-93-50 oraz 22 603-93-51, a także drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8 w Warszawie.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u