Strona główna Artykuły Aktualności Aspirant Katarzyna Staśkowska z kolejnymi medalami

Aspirant Katarzyna Staśkowska z kolejnymi medalami

260-89443Aspirant Katarzyna Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku przywiozła kolejne złote medale z Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Radzyminie. Tym razem zawodniczka, na co dzień rzeczniczka łaskiej komendy, stanęła trzykrotnie na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Federacji NABBA! Tym samym powtórzyła sukces z ubiegłego tygodnia, kiedy to wygrała swoje kategorie oraz zwyciężyła w kategorii open figure na Mistrzostwach Polski Federacji IBFF-WPF w Siedlcach.

W sobotę, 11 maja w gościnnych progach Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu obyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NABBA w kulturystyce i fitness. Jest to federacja, w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał nie kto inny, ale właśnie Arnold Schwarzenegger, największa gwiazda kulturystyki.
Katarzyna Staśkowska wystartowała tego dnia w dwóch kategoriach: Ms. Training Figure oraz Ms. Figure Masters Woman +35. Ciężkie treningi, rygorystyczna dieta oraz inne wyrzeczenia przyniosły rezultaty, bo na szyi zawodniczki zawisły same złote krążki. Do tego aspirant Katarzyna Staśkowska została wybrana przez sędziów najlepszą zawodniczką wśród wszystkich zwyciężczyń, deklasując przeciwniczki w kategorii Overall. To był trzeci start policjantki z Łasku w mistrzostwach Polski w sezonie wiosennym. Przypomnijmy, że tydzień temu w Siedlcach na Mistrzostwach Polski Federacji IBFF-WPF, również nie miała sobie równych. Zdobyła tytuł podwójnej mistrzyni Polski i wygrała kategorię Open Figure. Przed policjantką kolejne wyzwania, bowiem będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy na Litwie i we Włoszech.