Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Let's get loud - czyli Marek Belka Team na końcówce kampanii do PE w Zduńskiej Woli

Let's get loud - czyli Marek Belka Team na końcówce kampanii do PE w Zduńskiej Woli

60793800_2743858075643449_5584952528555999232_nDziś odwiedził Zduńską Wolę profesor Marek Belka, były premier i szef NBP, lider Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego i "jedynka" KE na liście w okręgu łódzkim. Przybyłym pod Ratusz rozdawał swoją autobiograficzną książkę "Marek Belka sefie" oraz waniliowe lody z czekoladową "belką".

 

Było to już drugie spotkanie kandydata do PE z wyborcami ze Zduńskiej Woli podczas trwającej do północy 24 bm. kampanii. Poprzednio odwiedził to miasto w kwietniu. W piątek spotkała się też z wyborcami w Sieradzu i Bełchatowie. Po wizycie w Zduńskiej Woli wybierał się ze swoim team'em do Łasku, Zgierza oraz Łodzi. Gość dla każdego potencjalnego wyborcy znalazł chwilę, aby porozmawiać, podpisywał też swoją książkę, ale nade wszystko apelował:
- Najważniejsze jest to, aby jak najwięcej osób poszło w niedzielę do lokali wyborczych i oddało swój głos. To apel do moich zwolenników, jak też tych, którzy optują za innymi kandydatami.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u