Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Potrącony mężczyzna zginął na miejscu

Potrącony mężczyzna zginął na miejscu

policja2Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 10 czerwca około godziny 22. w miejscowości Bachorzyn, w powiecie łaskim. Zginął tam 44-letni mężczyzna potrącony przez samochód.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 484. Jak wstępnie ustalili policjanci, 31-letni mieszkaniec gminy Zelów kierujący Volkswagenem Passatem, jadąc od Buczku w kierunku Zelowa, potrącił mężczyznę, który poruszał się środkiem drogi. W wyniku poniesionych obrażeń 44-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Niestety, pieszy nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u