Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie Czy mężczyźni zapomnieli, jak to się robi?

Czy mężczyźni zapomnieli, jak to się robi?

Tak jest niestety, światem od jakiegoś czasu rządzą kobiety!

Choć może się to nie podobać męskim szowinistom, zdaje się, że koniec naszego rodu jest już całkiem blisko.

Kobiety – to krzykliwe i bitne plemię, zaczyna rozciągać swą hegemonię nad mieszkańcami Marsa, obecnymi na Ziemi. Jeszcze jakiś czas temu, to mężczyzna był głową rodziny. Utrzymywał bliskie osoby, które darzył uczuciem zwanym miłością. Polował na mamuty, walczył z innymi samcami rządnymi krwi, nosił wodę, wynosił śmieci oraz bronił rodzinę przed nieprzyjaciółmi. Dzisiaj sytuacje dramatycznie się odwróciły. Ten sam heroiczny i odważny samiec nie potrafi wykrzesać z siebie tyle odwagi, by zaprosić kobietę na randkę, czy choćby zaproponować wspólnego poloneza maturzystów. Wiem o tym, bowiem mam koleżanki, które miały problem wyciągnąć kogokolwiek do pary. Pomimo swego uroku i wdzięku! Stąd nasuwa się wniosek, że to kobiety muszą być odważniejsze, bardziej zaradne i kontaktowe. A tyle się mówi o ich dyskryminowaniu. Mit obalamy. Co więcej, gdy nasze pokolenie dorwie się już do władzy, to kobieta zostanie prezydentem, a jej „sprzątaczką” będzie mężczyzną! O ile, oczywiście, przyswoi sobie pięć języków obcych oraz naukę sprzątania. Dla niektórych samców może to być ciężkie. Podobno wydumane własne ego jest złą rzeczą.

W naszej szkolnej redakcji też nie jest za ciekawie. Co rusz słyszę, że przychodzi „nowa”. Nigdy nie „nowy”, zawsze to ona. Choć z jednej strony cieszy mnie to niezmiernie, to z drugiej widzę, że jest nas coraz mniej. Dwa lata temu sytuacja była na tyle komfortowa, że byliśmy w przewadze. Można było do woli dworować z płci przeciwnej etc. Dzisiaj ciężko jest przekrzyczeć panie na spotkaniu, nie mówiąc już o jakichkolwiek kpinach i ironii słanych pod ich adresem.

Czyżby stało się tak, że panów nic nie interesuję? Oddamy pola kobietom? Tym walecznym amazonką kiedyś z dzidami, dzisiaj z torebką? Kiedyś bez prawej piersi, dzisiaj z nieprawą tapetą na twarzy? Szczęścia życzę. Ale ilu z Was oglądało Seksmisję? No właśnie! Nie podpiszę oświadczenia, że mężczyzną urodziłem się wbrew własnej woli! No way!

Tomek Kaczmarek

II LO w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u