Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto rozpoznaje tę kobietę?

Kto rozpoznaje tę kobietę?

259-99079Na podstawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej w Sieradzu policja poszukuje widoczną na zdjęciach kobietę, który może mieć związek z przestępstwem popełnionym na terenie Sieradza.

30 lipca 2019 r. mieszkaniec Sieradza, w trakcie robienia zakupów w jednym z marketów przy ulicy Jana Pawła II w Sieradzu, zgubił portfel. Już za linią kas zorientował się, że brakuje mu portfela. Jednak poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Aktualnie policja prowadzi postępowanie pod kątem kradzieży mienia. Z poczynionych ustaleń wynika, że widniejąca na zdjęciach kobieta może mieć związek z przedmiotowym przestępstwem.
Policja prosi o kontakt / również anonimowy/ wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów widocznej na zdjęciach kobiety. Kontakt telefoniczny w godzinach 7.30 – 15.00 pod numerem 043-827-77-25 lub całodobowo 043-827-77-05.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u