Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja szuka kierowcy, który potrącił 6-latka i uciekł

Policja szuka kierowcy, który potrącił 6-latka i uciekł

policja2Od tygodnia policja szuka zwyrodnialca, który potrącił sześcioletniego chłopca na oczach jego ojca. I odjechał w siną dal jakby nic się nie stało!

16 listopada w Pątnowie, tuż przed godziną 16.50 ojciec z dwójką dzieci wracał do domu. Do celu brakowało im niespełna 150 metrów. I wtedy omal nie doszło do tragedii! Nadjeżdżające BMW potrąciło sześcioletniego syna mężczyzny. Po potrąceniu jego kierowca nawet nie zwolnił i z piskiem opon pojechał dalej. Mieszkaniec Pątnowa wypadek zgłosił policji. Pamięta, że rejestracja pojazdu zaczynała się od EWI. Policja i rodzina potrąconego dziecka apelują o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.
Na szczęście malec nie odniósł większych obrażeń. Choć wyglądało to groźnie. Po uderzeniu przez samochód upadł i nie mógł sam wstać. Do dziś o wypadku przypominają mu liczne siniaki. Ojciec potrąconego dziecka uważa, iż mimo zmierzchu kierowca ich na pewno widział. Zwłaszcza, że dzieciaki były ubrane w kamizelki odblaskowe. Poza tym droga we wsi, choć pozbawiona chodnika, była w tym miejscu dobrze oświetlona. Policjanci liczą, że zgłoszą się osoby, które mają wiedzę lub mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności tej kolizji. Proszone są o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu ul. Warszawska 22 a, w godz. 7.30 – 15.30 lub pod nr tel. 43 843 72 50, 43 843 72 55 , bądź też całodobowo pod tel. 43 843 72 11.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u