Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodziej paliwa zatrzymany przez zduńskowolskich policjantów

Złodziej paliwa zatrzymany przez zduńskowolskich policjantów

policja2Zduńskowolscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który w kilku miastach województwa łódzkiego tankował paliwo, a po czym odjeżdżał ze stacji paliw, nie płacąc. 20-latek odpowie za przestępstwa kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli sprawca wykroczeń popełnił je w niedużych odstępach czasu, wykorzystując ten sam sposób działania, jego zachowanie było podobne, dopuścił się co najmniej dwóch wykroczeń, a wartość skradzionych dóbr przekroczy wyznaczoną kwotę, to może odpowiadać za przestępstwo. Tak było również i w tym przypadku. Młody mieszkaniec gminy Szadek z kradzieży paliwa uczynił regularny proceder. Od czerwca 2019 roku do kwietnia 2020 roku w kilku miejscowościach ,tankował paliwo i odjeżdżał, nie płacąc. W celu uniknięcia rozpoznania w autach służących do kradzieży zakładał tablice rejestracyjne, które wcześniej demontował i kradł z innych pojazdów. Za każdym razem, gdy tankował samochód, dbał by kwota jaką miał zapłacić była niewielka. Liczył, że w ten sposób zmniejszy wagę popełnionego czynu i jego odpowiedzialność będzie mniejsza. Jednak pozostawał w błędzie.
Ustalenia poczynione przez zduńskowolskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 20 - latka, który był wcześniej notowany za inne przestępstwo. Wartość paliwa, za które w sumie nie zapłacił, wynosi ponad 1000 zł. Będzie zatem odpowiadał za przestępstwa kradzieży.

KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u