Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sukcesy wokalistów z domu kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli

Sukcesy wokalistów z domu kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli

pckrslogoDobre informacje dotarły do Zduńskiej Woli z Tbilisi w Gruzji, gdzie zakończył się International Art Competition „Love art all your life Online. Dedicated to the Art of the World". Brał w nich udział wychowanek Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku" Natan Gryga. Za wykonanie piosenki pt. „Bratnie dusze” do słów Marka Witolda Czamara i Joanny Klepko oraz muzyki Marka Witolda Czamara otrzymał Grand Prix festiwalu.

 

Zakończył się również VIII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gloria”, w wersji online w Kielcach. Brali w nim udział podopieczni Tomka Marciniaka z PMDK. Jury postanowiło przyznać wyróżnienia: w kategorii najmłodszej – specjalne wyróżnienie dla Kornelii Klimczak, w kategorii 7-9 lat wyróżnienia dla Natalii Kwiatkowskiej, Martyny Kubiak i Natana Grygi. W kategorii 17-23 lata wyróżnienie otrzymał Norbert Kuświk. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u