Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ,,Bukiet róż'' na święto kobiet

,,Bukiet róż'' na święto kobiet

news-2687-aZapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców naszego powiatu do udziału w konkursie z okazji Święta Kobiet. Do wygrania bukiet róż, który organizator - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu, dostarczy wybrance zwycięzcy.

 

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców powiatu sieradzkiego. Zadanie uczestników polega na rozwiązaniu quizu w formule on-line „Kobiety w literaturze”, składającego się z 10 pytań (test wyboru). 05 marca 2021 r. od godz. 15:00 na stronie: www.pbp.sieradz.pl i FB profilu biblioteki: https://www.facebook.com/pbp.sieradz/ zostanie umieszczony link do quizu, który będzie aktywny do godz. 20:00 lub do momentu zalogowania się 100 uczestnika. Jako LOGIN należy wpisać numer telefonu. Uczestnik, który zdobył największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, wygrywa nagrodę – bukiet z 50 róż, który zostanie dostarczony 08 marca na wskazany przez zwycięzcę adres na terenie powiatu sieradzkiego.
06 marca 2021 r. o godz. 11:00 przedstawiciel biblioteki zadzwoni do ZWYCIĘZCY na nr telefonu, będący LOGINEM do quizu, w celu omówienia warunków odbioru nagrody. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą do godz. 12:00 przedstawiciel biblioteki zadzwoni do kolejnej osoby z listy, itd.
Szczegóły w regulaminie:
https://pbp.sieradz.pl/user-files/fck/files/n2687-konkurs-bukiet-roz-regulamin.pdf
https://pl-pl.facebook.com/pbp.sieradz/videos/294713845366687/

Paweł Jezierski
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu
Dział Udostępniania Zbiorów i Promocji Książki
http://pbp.sieradz.pl
https://www.facebook.com/pbp.sieradz
https://www.instagram.com/pbp_sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u