Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie na taki okaz liczył grzybiarz z gminy Zduńska Wola

Nie na taki okaz liczył grzybiarz z gminy Zduńska Wola

269-43343_gOkazuje się, że wypad na grzyby o tej porze roku nie zawsze kończy się owocnymi okazami tychże. Choć tych ponoć w tym roku w regionie sieradzkim dostatek. Ale jednak grzybiarze podczas poszukiwań w lasach trafiają na różne niespodzianki. Niedawno w gminie Wierzchlas miłośnik grzybobrania odkrył... plantację konopi indyjskich: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7257-grzybiarz-odkry-upraw-marihuany.

W minionym tygodniu z kolei grzybiarz szukając dorodnych prawdziwków w okolicach Annopola i Izabelowa w gminie Zduńska Wola, które przyciągają swą obfitością rzesze grzybiarzy z regionu, odkrył okaz! Jednak nie taki, na jaki liczył! Z niego zalewajki nie ugotuje, a niewiele brakowało, aby się sam ,,ugotował''!

Jednak grzybiarz był czujny i o swym "okazie", którym był niewybuch z czasów II wojny światowej powiadomił policję, a ta służby saperskie, które pocisk zabezpieczyły i wywiozły z lasu.

Policja apeluje: Tego rodzaju znaleziska niewybuchów pomimo upływu kilkudziesięciu lat są w dalszym ciągu bardzo niebezpieczne. Zabronione jest ich odkopywanie, przenoszenie czy rozbrajanie. Takie nieodpowiedzialne zachowanie może grozić śmiercią lub kalectwem! W przypadku odnalezienia niewybuchu należy jak najszybciej skontaktować się z policją. Pod nr tel. 997 lub 112!

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u