Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Wieluniu za ciepło na lodowisko

W Wieluniu za ciepło na lodowisko

lodowiskoDla organizatorów sztucznych lodowisk na otwartym powietrzu taka pogoda to zmora! Dodatnie temperatury nie pozwalają na własciwe zmrożenie lodu i tak będzie przez najbliższe dni!

 

- Wymrażanie wieluńskiego lodowiska przed świętami Bożego Narodzenia trwało kilka dni. Niestety, dodatnie temperatury i deszcz roztopiły lód i nie udało się go otworzyć. Nie wiadomo również czy uda się uruchomić lodowisko na Sylwestra, bo synoptycy zapowiadają nawet plus 10 stopni - tak mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej Jacek Raszewski, kierownik Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Infrastruktura potrzebna do uruchomienia lodowiska jest od kilku dni przygotowana. Gotowa jest kadra pracowników i wypożyczalnia sprzętu. Potrzeba tylko mrozu. Jeżeli temperatura spadnie poniżej zera, wymrażanie lodowiska znów potrwa kilka dni.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u