Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z pomocą dla środowiskowych domów samopomocy w Sędziejowicach i w Łasku

Z pomocą dla środowiskowych domów samopomocy w Sędziejowicach i w Łasku

pomocyWydarzenie zatytułowane "Sztuka Pomagania" będzie miało miejsce w dziś 6 czerwca w Łaskim Domu Kultury o godzinie 11. A wszystko aby wspomóc środowiskowe domy pomocy społecznej w Sędziejowicach i w Łasku.

 

Na scenie zaprezentują się : - Środowiskowy Dom Samopomocy w Łasku i Grupa "Po swojemu" - wystąpi ze spektaklem teatralnym pod tytułem: '"WIRUS". Podopieczni placówek wystąpią także z wokalem. Zaśpiewają m.in. : "Tylko w twoich rękach" z repertuaru Eleni, "Głowa do góry" - z repertuaru zespołu ,,Partita'', "Nie jesteś sama" - z repertuaru Seweryna Krajewskiego.

Niespodzianką w tym dniu będą goście, którym nie jest obojętny los osób niepełnosprawnych. A będą to : Adam Fidusiewicz - aktor. Pierwszą rolę zagrał w spektaklu telewizyjnym Różany Zamek (1995). Następnie grał w musicalach: Piotruś Pan (jako Parys) oraz Metro. Ważną rolą była w jego dorobku aktorskim w 2000 roku postać Stasia Tarkowskiego w filmie "W pustyni i w puszczy". Telewidzom znany jest głównie z roli Maksa Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej" oraz z roli „Wilka” w serialu "Czas honoru." Michał Kaczorex Kaczorowski utalentowany i ambitny tancerz. Zwycięzca Got To dance w 2013 roku. Goście Specjalni zaprezentują również coś wyjątkowego dla przybyłych. Jak na razie jest to niespodzianka. Na pewno będzie możliwość zdobycia autografów oraz zrobienia zdjęć z artystami.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u