Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Oprawca 3-letniego Nikosia z Wieruszowa dopiero pod koniec sierpnia zasiądzie na ławie oskarżonych

Oprawca 3-letniego Nikosia z Wieruszowa dopiero pod koniec sierpnia zasiądzie na ławie oskarżonych

zgwalcil-i-zabil-3-letniego-nikosia_28372336Już wiadomo, że dopiero pod koniec sierpnia przed Sądem Okręgowym w Sieradzu stawi się Steve V., mający obywatelstwo kanadyjskie i portugalskie, który jest podejrzany o doprowadzenie do śmierci 3-letniego malca z Wieruszowa. Chłopczyka, którego wcześniej wielokrotnie pod nieobecność matki, a jego partnerki zgwałcił ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8381-ledztwo-dotyczce-gwatu-i-zabojstwa-3-letniego-nikosia-z-wieruszowa-zakoczone), a potem zabił!

21 czerwca Sąd Okręgowy w Sieradzu przedłużył areszt zabójcy do 26 października. W czasie posiedzenia, systemem losowego przydziału spraw, wybrano skład, który będzie orzekał w tej bulwersującej sprawie z Wieruszowa. Będzie to dwóch sędziów zawodowych oraz trzech ławników.
- Jest niemal pewne, że z uwagi na to, iż sprawa dotyczy osoby małoletniej, proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami - zaznacza już teraz sędzia Jacek Klęk, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Sieradzu.

KaMi S

Więcej o tej traumatycznej sprawie na siewie.tv:
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7721-areszt-dla-gwaciciela-i-zabojcy-trzylatka-z-wieruszowa-przeduony-o-trzy-miesice
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7321-oprawca-pobitego-i-zgwaconego-3-latka-z-wieruszowa-usysza-zarzuty

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u