Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradz z lotu ptaka

Sieradz z lotu ptaka

wystawazlotuptakaZ góry lepiej widać. Dobrze jest czasem spojrzeć na coś z nieco innej perspektywy, by dostrzec piękno i zmiany. Przed Urzędem Miasta Sieradz można od dzisiaj 29 bm. oglądać wystawę, która pokazuje to miasto właśnie z tej innej perspektywy - lotu ptaka.

 

Jak informuje nas Michał Sitarek w Referatu Promocji UM w Sieradzu, w latach 2017/18 na zlecenie Urzędu Miasta w Sieradzu zgromadzono unikatową kolekcję zdjęć Sieradza wykonanych dronem. Składa się na nią ponad 3000 fotografii. Część z nich można właśnie obejrzeć na wystawie przed Urzędem Miasta.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u