Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW' 2018 z gwiazdami

EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW' 2018 z gwiazdami

earth_festival-2W nadchodzący weekend 7 i 8 lipca Uniejów będzie gościł wiele znakomitych gwiazd polskiej piosenki, wielu znanych artystów, aktorów oraz twórców, którzy przyjadą do uzdrowiska, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – EARTH FESTIVAL. UNIEJOW' 2018.

 

To nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić nam wszystkim coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy. Mamy nadzieję, że w ramach EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW 2018 nie tylko spotkamy się, by wspólnie miło spędzić czas, ale także by poznać i porozmawiać z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych.

Koncert z udziałem gwiazd

Wydarzeniem kulminacyjnym Festiwalu będzie niedzielny wieczorny Koncert Telewizyjny GWIAZDY DLA ZIEMI. Wystąpią na nim popularni polscy artyści: Kamil Bednarek, Agnieszka Chylińska, Grubson, Happysad, IRA, Kayah, Tomek Kowalski, LemON, Mrozu, Andrzej Piaseczny i Dzieci Teatru Studio Buffo. Koncert poprowadzą Anita Sokołowska i Maciej Dowbor a transmisję „na żywo” przeprowadzi Telewizja Polsat (niedziela, 8 lipca, godz. 20.00- 22.30). W ciągu dwóch dni Festiwalu odbędzie się dużo imprez i spotkań, w tym Forum Ziemi, na którym oprócz Panelu Inteligentnego Rozwoju zostaną zaprezentowane filmy dokumentalne: „Do ostatniego drzewa” i „Żalanasz- pusty brzeg” z udziałem twórców. Nasze zaproszenie przyjęli Edward Porembny oraz Ala Ase – reżyserka filmu dokumentu o Puszczy Białowieskiej W czasie Festiwalu Uniejów odwiedzą znakomici twórcy. W ramach Kina Plenerowego odbędą się pokazy filmów fabularnych – nagrodzonego na ostatnim Festiwalu Filmów w Gdyni „Najlepszego” w reżyserii Łukasza Palkowskiego z Jakubem Gierszałem w roli głównej oraz filmu „Połów szczęścia w Jemenie’ z Ewanem McGregorem i Emily Blunt.

Strefy innowacji, wynalazków, rozrywki i relaksu

Podczas Festiwalu będą działać strefy innowacji, wynalazków, nowych technologii, gdzie prezentowane będą łaziki marsjańskie, pojazdy elektryczne i wynalazki polskich konstruktorów oraz strefy rozrywki i relaksu. Będą czynne wypożyczalnie m.in. skuterów elektrycznych. Wszystkie strefy czynne będą w sobotę w godzinach 12.00- 20.00 a w niedzielę w godzinach 10.00- 20.00. Wstęp do wszystkich stref EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW 2018 będzie bezpłatny.

- Nasz festiwal to szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników, a wszystko to odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – w malowniczo położonym nad Wartą uzdrowisku termalnym z XIV wiecznym zamkiem i parkiem ze starodrzewiem. Uniejów wraz ze swoją wypływającą z głębi Ziemi gorącą solanką, z okolicznymi lasami sprzyja zdrowiu, regeneracji, nabieraniu sił, a także napełnia pozytywną energią i zachęca do życia w harmonii z Ziemią. Realizuje projekty zrównoważonego rozwoju, wprowadzając wiele dużych i małych zmian, które sprzyjają podnoszeniu jakości naszego życia. Mieszkańcy chętnie uczestniczą w szkoleniach i wykładach na temat ekologii i geotermii, projektach wdrażających segregację śmieci, podnosząc swoją wiedzę i kształtując świadomość o otaczającym nas środowisku - zachęcają organizatorzy.

Organizatorem EARTH FESTIVAL.UNIEJÓW 2018 jest Visionair Mariusz Woźniczka.

Partnerzy wydarzenia: Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów, Telewizja Polsat, Radio ESKA, Centrum Inteligentnego Rozwoju, Fundacja EDM+, Fundacja Promocji Filmu Polskiego, TrybEco, Lawendowe Termy i Hotel Kasztel w Uniejowie.

Opr. KaMi S, źródło: uniejow.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u