Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wybory' 2018 w Błaszkach: Zaklinanie wyborców: "Za kilka lat mieć u stóp cały świat. Wszystkiego w bród"

Wybory' 2018 w Błaszkach: Zaklinanie wyborców: "Za kilka lat mieć u stóp cały świat. Wszystkiego w bród"

rajewskiPrzed laty w swoim, kultowym już hicie zespół PERFECT śpiewał "Było nas trzech, w każdym z nas inna krew. Ale jeden przyświecał nam cel. Za kilka lat mieć u stóp cały świat. Wszystkiego w bród." I wszystko wskazuje na to, że "wszystkiego w bród" będą mieć mieszkańcy gminy Błaszki już za niespełna trzy miesiące. Bo obietnic wyborczych akurat w tej gminie nie brakuje!

 

Już trzech panów oficjalnie potwierdziło swój udział w walce o fotel burmistrza Błaszek. O reelekcję starać się będzie obecny burmistrz Karol Rajewski. Będzie się musiał zmierzyć 21 października z Krzysztofem Konewką, który kandyduje z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnie dla Dobra Gminy oraz z Łukaszem Kołoszczykiem z PiS. Krzysztof Konewka na swoim profilu podaje (pisownia oryginalna): " Miło mi poinformować , że w zbliżających się wyborach samorządowych będę kandydował na stanowisko Burmistrza Błaszek z komitetu „WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY”. Wierzę, że jeśli świat może być lepszy , powinniśmy go zmieniać. Już wkrótce będę miał ogromną przyjemność przedstawić Państwu nasz program naprawczy Gminy Błaszki i kandydatów do Rady Miejskiej w Błaszkach, z którymi stanowimy silną i kompetentną drużynę. Będę na bieżąco przekazywał informację o tym co chcemy zmienić na lepsze w Gminie Błaszki. Jeśli chodzi o dyskusję, to cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi i rozmowę. Zawsze jestem świadomy tego co mówię, a za swoje czyny i słowa ponoszę odpowiedzialność. Dlatego zapraszam do rozmów."

Karol Rajewski będzie startował z KWW Ziemia Sieradzka. Jak podaje o sobie: "Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem. (...) ". Choć wiem, że istnieją ludzie, którzy posiadają tak mało odwagi, by stwierdzić cokolwiek, że boją się nawet oświadczyć, iż wieje wiatr, chociaż wyraźnie to czują, o ile nie usłyszą przedtem, że ktoś już to powiedział... Jak należycie do tych odważnych i spoza Układu to udostępnijcie ten post!!! Razem do reszty rozmontujmy Błaszkowskie "Układy". Ubiegam się o reelekcję dla WAS, dla ZMIAN, nie dla KASY!!!" Do swoich haseł odsyła na #10przykazańRAJEWSKIEGO

Trzecim oficjalnym kandydatem na burmistrza w Błaszkach jest Łukasz Kołoszczyk. Wystawia go Prawo i Sprawiedliwość. On na swoim profilu na FB pisze: " Na samym początku chciałbym podziękować za włączenie się w dialog o Błaszkach. Otrzymuję od Państwa mnóstwo ciekawych pomysłów dotyczących kierunków rozwoju naszej gminy. Jako pierwszy z kandydatów na Burmistrza Błaszek prezentuję konkretny program wyborczy. Powstał on dzięki Wam, mieszkańcom naszej gminy i jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich grup społecznych.Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy. #ŁukaszKołoszczyk #Kołoszczyk2018 #Błaszki". I dodaje: " Chodź i zrób coś z tym bałaganem! Weź kolegę, zawołaj koleżankę, porozmawiaj z siostrą i uświadom tatę! Na wybory chodzi tylko połowa z nas. Zmieńmy to razem! Dołącz do drużyny, która nada Błaszkom nowe tempo rozwoju!" Kołoszczyk ma 30 lat, wykształcenie wyższe, jest mężem Olgi Kołoszczyk, która pełni funkcję przewodniczącej Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości powiatu sieradzkiego. Film wyborczy z jego udziałem miał ponad 3 tys. odsłon!. Czwartym kandydatem jest Piotr Świderski z PSL.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u