Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Łodzianin nowym prezesem TBS ZłOTNICKI w Zduńskiej Woli

Łodzianin nowym prezesem TBS ZłOTNICKI w Zduńskiej Woli

bosakowskifotoOd poniedziałku 11 lutego na stronie Towarzystwa Budownictwa Społecznego ZŁOTNICKI sp. z o.o. zamieszczono nazwisko nowego prezesa tej miejskiej spółki. Został nim - wybrany w konkursie - 62-letni Romuald Bosakowski. Nowy prezes ma bogate c.v. Był między innymi (od lutego 2013 do grudnia 2016 roku) prezesem ZWiK w Łodzi. Wcześniej pracował także w PKP SA. Ponadto był członkiem zarządu tej spółki, gdzie był odpowiedzialny za kolejowe nieruchomości. Pełnił też funkcję szefa rady nadzorczej MPO w Łodzi oraz był członkiem zarządu Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej.

 

Romuald Bosakowski fotel prezesa objął po Januszu Żołyniaku, który 31 stycznia zrezygnował z prezesury. Nabył praw do emerytury. Nowy prezes zamierza na początek odwiedzić wszystkie nieruchomości, jakimi zrządza TBS. Po to, aby opracować plan działania na najbliższe miesiące i strategię pozyskiwania funduszy zewnętrznych na niezbędne remonty.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u