Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec i Krzysztof Ibisz wystąpią w Wieruszowie

Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec i Krzysztof Ibisz wystąpią w Wieruszowie

wieruszow_kabaretJuż w najbliższy piątek, 14 października warto się wybrać do Wieruszowa. Tam o godzinie 18 w Wieruszowskim Domu Kultury wystawiona zostanie sztuka kabaretowa BLONDYNKI WOLĄ MĘŻCZYZN, autorstwa Jana Kazimierza Siwka - poety, bajkopisarza, satyryka, autora tekstów i przedstawień teatralnych. Na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd: Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec i Krzysztof Ibisz.

Komedia opowiada historię dwóch tytułowych blondynek - aktorek, dwóch aktorów i tajemniczego reżysera Milosza Radżinskiego. Spotykają się oni w dawnym PRL-owskim domu kultury ,, Świt" w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. To opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i teatrze. Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa, połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza. Siłą przedstawienia są dialogi, skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Po spektaklu zaplanowano w kawiarence spotkanie z aktorami przy kawie. Bilety są jeszcze do nabycia w Wieruszowskim Domu Kultury. Rezerwacja pod numerem: 62 78 410 80.

 

Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u