Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion” w Pajęcznie

„Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion” w Pajęcznie

lokomotywadobreMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie został zakwalifikowany do udziału w projekcie ekologiczno-artystycznym dla dzieci z województwa łódzkiego, zorganizowanym przez Łódzki Dom Kultury. Partnerami projektu zostały także Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Instytut Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

 

Młodzież i dzieci uczestniczące w „Lokomotywie po wiedzę – Eco Fashion” wezmą udział w pięciu warsztatach bazujących na idei zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska. Projekt trwać będzie od marca do czerwca. Działania projektowe będą ukierunkowane na stworzenie pokazu mody ekologicznej „Eco Fashion”. Wcześniej uczestnikom projektu dostarczona będzie wiedza i umiejętności uwzględniające ekologiczny charakter pracy artystycznej. W trakcie warsztatów wykorzystane będą materiały z recyklingu do wykonania ekologicznych strojów do pokazu. Finałem będzie prezentacja interaktywnego pokazu mody z udziałem odbiorców projektu i publiczności pokazu.
Już wkrótce MGOKiS Pajęczno ogłosi nabór chętnych do udziału w projekcie. Jakie jeszcze instytucje kulturalne z Sieradzkiego będą uczestniczyły w tym projekcie? Szczegóły na plakacie.

(opr. Leon)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u